}

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Sobota: 6:00 – 22:00
Niedziela handlowa: 8:00 – 20:00

Telefon

61 880 30 00

E-mail

Strona www

www.lidl.pl

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach istnieje ponad 12 000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 850. 

W sklepach Lidl Polska klienci znajdą wysokiej jakości artykuły w atrakcyjnych, niskich cenach, wyprodukowane w sposób zrównoważony. Na sklepowych półkach nie zabraknie świeżych owoców i warzyw w ramach „Ryneczku Lidla” (w  tym także szeroki wybór BIO), pieczywa bez konserwantów z „Piekarni w sercu Lidla”, a także chętnie wybieranych przez konsumentów marek takich jak: „Pikok” – wędliny, „Pilos” – nabiał, oraz szerokiego asortymentu produktów w „Strefie Wege”, jak również kosmetyków marki „Cien”. W asortymencie sklepów znajdziemy także odzież oraz produkty przemysłowe w niskich cenach.

Jednocześnie, by ułatwić planowanie codziennych zakupów, Lidl Polska rozwija aplikację Lidl Plus, w której klienci mogą codziennie znaleźć liczne promocje i rabaty, a także gazetki produktowe. Aplikacja zapewnia wydłużoną możliwość zwrotów przy zakupie artykułów przemysłowych. Korzystając z Lidl Plus, użytkownicy mogą także dokonywać wygodnych płatności mobilnych za sprawą Lidl Pay.

Lidl Polska od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom wyroby pochodzące zarówno od branżowych liderów, jak i mniejszych, lokalnych dostawców. Zawsze, gdy istnieje możliwość współpracy z krajowym dostawcą, sieć stawia na polskie produkty.