OTO Park Koszalin będzie otwarty dla Klientów już przed świętami Wielkiej Nocy!

Dopełniliśmy wszystkich zaleceń i otrzymaliśmy zgodę na użytkowanie obiektu. Otwarcie największego i najnowocześniejszego parku handlowego w regionie odbędzie się w czwartek 28 marca o godz. 9:00! Tego dnia zapraszamy na pierwsze zakupy w sklepach tj. Cropp, House, Martes Sport, Diverse, 4F, New Yorker, CCC, Deichmann, czy Rossmann.

Na wszystkich Klientów czeka oferta uszyta na miarę potrzeb. OTO PARK cechuje doskonała lokalizacja i dobra komunikacja. Dla zmotoryzowanych istotną informacją będzie to, że znajduje się przy węźle drogowym drogi ekspresowej S6, łączącej Szczecin z Trójmiastem oraz ulicy Władysława IV – głównej drogi wylotowej nad morze. Dla osób korzystających z komunikacji miejskiej na terenie parku handlowego został przygotowany przystanek, do którego docierały będą 2 linie autobusowe o nr 1 i 6. O rozpoczęciu kursowania linii miejskich poinformujemy już niebawem!

Wcześniej planowane atrakcje dla klientów z okazji otwarcia zostaną przeniesione na inny termin. Wśród nich m.in. koncert, konkursy z nagrodami, akcje promocyjne, animacje i warsztaty dla najmłodszych, pokazy finalistów Talent Show, organizowanego wspólnie z koszalińskim Centrum Kultury. Podczas eventu zostanie również rozstrzygnięty konkurs plastyczny, w którym wzięły udział dzieci z lokalnych szkół – więcej szczegółów już w kwietniu!