W dniach 31 maja – 1 czerwca OTO Park w Koszalinie przygotował mnóstwo atrakcji dla mieszkańców miasta oraz okolicznych miejscowości.

W największych parku handlowym w regionie odbędzie się wydarzenie pod hasłem Dni Rodziny przygotowane zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W godzinach 13-19 wszyscy goście, którzy zrobią zakupy w sklepach, będą mogli otrzymać miłe upominki – zestawy prezentowe perfumerii Douglas, orzeźwiające lody oraz watę cukrową. To jednak nie koniec niespodzianek! Z myślą o najmłodszych na parkingu powstanie duża, dmuchana strefa zabaw, która uprzyjemni świętowanie Dnia Dziecka.

OTO Park pozytywnie zaskakuje także swoich klientów nietuzinkowymi wydarzeniami rozrywkowymi. Już w najbliższy piątek oraz w sobotę w parku handlowym odbędą się Dni Rodziny pełne zabawy i nagród, które poprzedzi atrakcyjna akcja promocyjna na terenie Koszalina. Wszystkie osoby, które napotkają hostessy OTO Park w czwartek i piątek będą mogli otrzymać eko torby na zakupy, zaproszenia do udziału w imprezie oraz vouchery do odbioru bezpłatnych lodów.

Szczególnie wyjątkowa atrakcja czekać będzie na dzieci w czasie Dni Rodziny. Na terenie parkingu zewnętrznego maluchy będą mogły korzystać z dużego, dmuchanego placu zabaw, w którym przeniosą się do bajkowego świata zwierzaków. W strefie dziecięcej znajdą się m.in. zjeżdżalnie, tory przeszkód czy różnego typu tunele. Aby skorzystać z tej atrakcji wystarczy dokonać zakupów w sklepach OTO Park na dowolną kwotę w dniach 31 maja i 1 czerwca.

Klienci, którzy zrobią zakupy tych samych dniach będą mogli otrzymać także inne niespodzianki. Na gości OTO Park, którzy okażą paragon na kwotę min. 200 zł, czekać będą zestawy prezentowe z perfumerii Douglas. Z kolei osoby, które dokonają zakupów na łączną kwotę min. 75 zł otrzymają smakowite upominki – lody od Artisan lub watę cukrową, które sprawią, że kolejny długi weekend w tym roku będzie jeszcze przyjemniejszy.